Kupić Atarax (Hydroxyzine)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Główny składnik aktywny leku Atarax Hydroksyzyna dichlorowodorek - Pochodne difenylometanu. Lek nie jest związany chemicznie fenotiazyny, rezerpina, meprobamat, benzodiazepiny lub. Nie stosuje się do OUN, ale mogą hamować aktywność poszczególnych stref podkorowych regionie.
Ma działanie przeciwhistaminowe i rozszerzającym oskrzela. W zwykłym terapeutycznej dawki leku nie ma wpływu na funkcję wydzielniczą żołądka i kwasu kształtowego. Skuteczne w leczeniu swędzenia, w różnych alergiczne zapalenie skóry, pokrzywka i wysypki. Czas trwania przeciwhistaminowego działania leku zwiększa się do 96 godzin z zaburzeniami czynności wątroby.

Ma rozkurczowe, przeciwbólowe i łagodne sympatykolityczne działania.
Pod wpływem leku zwiększa całkowity czas snu, zmniejszenie liczby i czasu trwania nocnych przebudzeń, zmniejszenie napięcia mięśniowego, nie powoduje upośledzenie pamięci.
Lek szybko przedostaje się do krwiobiegu po wchłonięciu w przewodzie pokarmowym. Maksymalne stężenie w osoczu obserwuje się dwie godziny po przyjęciu leku doustnie. Powtarzane dawki wzrost stężenia leku o 30%. Jeśli biodostępność spożycie wynosi 80%.

atarax opinie
atarax bez recepty
atarax dawkowanie
ataraxia
atarax olsztyn
atarax cena
atarax lek
atarax forum
atarax tabletki
atarax opinie
atarax bez recepty
atarax dawkowanie
atarax olsztyn
atarax 25mg
atarax cena
atarax lek
atarax forum
atarax tabletki

Dystrybucja hydroksyzyny występuje w całym ciele z preferencyjnego nagromadzenia w tkankach. Gilroksazin przechodzi przez barierę krew-mózg i łożyskową, gromadzą się w dużych ilościach w tkankach płodowych.
Metabolizm Gidroksazina występuje z formacji preferencyjnego tsetarizina o właściwościach antagonisty receptorów histaminowych. Metabolitów narkotyków wydalane z moczem w postaci niezmienionej.
U pacjentów w podeszłym wieku, z naruszeniem niewydolności wątroby i nerek podczas stosowania leku, zwiększenie stężenia we krwi metabolitów, które wymagają zmniejszenia dawki.


Wskazania do stosowania:
Lek jest wskazany do leczenia objawowego zaburzeń lękowych, obserwowane u dorosłych pacjentów, jak również jako środki uspokajające wykonania sedacja przedoperacyjna. Atarax mogą być stosowane do leczenia objawowego świąd.
atarax działanie
atarax a tabletki antykoncepcyjne
atarax a ciąża
atarax a tycie
atarax a alkohol
atarax apteka
atarax a prowadzenie samochodu
atarax antihistamine
atarax and pregnancy
atarax and breastfeeding
atarax addiction
atarax bez recepty
atarax bez recepty cena
atarax breastfeeding
atarax buy
atarax benefits
atarax boots

Sposób stosowania:
Atarax mianowany wnętrze. Do leczenia zaburzeń lękowych, zaleca się przyjmowanie 0, 05 g leku dziennie. W ciężkim dawki lękowych może być zwiększona do 0,3 gramów dziennie.
Do prowadzenia premedykacji przed zabiegiem zaleca się przyjmować 0,05-0,2 g leku na godzinę przed operacja może suplementacja 0,05 g na dobę przed znieczuleniem.
W objawowym leczeniu swędzenia zalecaną dawkę początkową 0,025 g, jeśli jest to konieczne, dawka może być zwiększona do 0,025 g trzy do czterech razy dziennie. Maksymalna dawka jednorazowa nie powinna przekraczać 0,2 g, a maksymalna codziennie - nie więcej niż 0,3 g

Leczenie objawowe świądu u dzieci 3-6 lat zalecana dawka 0.001-0.0025 g / kg masy ciała dziecka w nocy. Do wykonywania zalecanych premedykacji 0,001 g / kg masy ciała dziecka w czasie jednej godziny przed operacją.
Dawkę dostosowuje się indywidualnie i w dużej mierze zależy od reakcji pacjenta na leczenie.
Osoby w podeszłym wieku zaleca się u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby i nerek w celu zmniejszenia dawki dobowej.
atarax biverkningar
atarax bijsluiter
atarax band
atarax bivirkninger
atarax cena
atarax chpl
atarax czy uzależnia
atarax czas działania
atarax cena syrop
atarax cena leku
atarax co to za lek
atarax czy hydroxyzinum
atarax charakterystyka produktu
atarax charakterystyka produktu leczniczego
atarax dawkowanie
atarax działanie
atarax dla dzieci
atarax doz

Efekty uboczne:
Wszystkie ewentualne skutki uboczne leku Atarax obserwowane w wyniku jego działania na ośrodkowy układ nerwowy, w funkcji ucisku lub paradoksalny efekt stymulacji antihodinegicheskim lub ewentualnego nadwrażliwości.
Układ sercowo-naczyniowy, w rzadkich przypadkach może zwiększyć częstość akcji serca, obniżenie ciśnienia krwi.
W widoku z boku, mogą być przejściowe zmniejszenie ostrości wzroku, zaburzenia mieszkalnych.
Na część przewodu żołądkowo-jelitowego jest często uczucie suchości w ustach, rzadko - nudności, wymioty, zaburzenia motoryki jelit do rozwoju zaparcia.
Z układu odpornościowego można często zaobserwować nadwrażliwość w rzadkich przypadkach szoku anafilaktycznego.
Wspólne łamanie biorąc Atarax obejmować ogólne osłabienie, zmęczenie, podwyższenie temperatury ciała, aby stan podgorączkowy.

Zaburzenia neurologiczne obejmują wygląd zwiększoną senność, ból głowy, zawroty głowy, bezsenność, drżenie palców, w rzadkich przypadkach może powodować drgawki i dyskinezy.
W rzadkich przypadkach, zaburzenia psychiczne w postaci pobudzenie, splątanie, dezorientacja i halucynacje.
Układ moczowy jest w rzadkich przypadkach może powodować opóźnienie moczu.
Z Oddechowa rzadko skurcz oskrzeli może wystąpić z rozwojem uduszenia.
Skóry jest możliwe świąd, różnego rodzaju wysypki, pokrzywki, w rzadkich przypadkach opracowanie obrzęk naczynioruchowy, zespół Stevensa-Johnsona.
atarax dzieci
atarax dla psa
atarax dawkowanie u dzieci
atarax dawkowanie dla psa
atarax dla dziecka
atarax dawkowanie dla dzieci
atarax erowid
atarax effects
atarax español
atarax eczema
atarax eq
atarax epocrates
atarax ekşi
atarax etkileri
atarax eureka
atarax effet secondaire
atarax forum
atarax for dogs
atarax for anxiety dosage

Przeciwwskazania:
Stosowanie leku jest przeciwwskazane w przypadku nadwrażliwości na materiały, które stanowi część leku, jak również cetyryzyny i leków, które obejmują piperazynę, aminofilinę, etylenodiaminę lub jego pochodne. Cel i lek jest przeciwwskazany, jeśli pacjent ma porfirię. Atarax zawartość laktozy wykluczają jego cel, jeśli pacjent ma dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy typu Lapp lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy.


Ciąża:
Lek ma szkodliwy wpływ na reprodukcję, przenika przez barierę łożyskową i gromadzi się w dużych stężeniach w tkankach płodu. Podczas stosowania leku u matki w czasie ciąży, po urodzeniu dziecka jest spadek ciśnienia krwi, zaburzenia czynności ruchowej, drgawki kloniczne, OUN objawów depresji.
W związku z wszystkich wyżej wymienionych, Atarax jest przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji. Powołanie w okresie laktacji, karmienie piersią należy przerwać.


Interakcje z innymi lekami:
Wpływ leków wzrasta, gdy wykonane z lekami hamującymi funkcji ośrodkowego układu nerwowego, lub przeważającymi właściwości antycholinergicznych. W razie potrzeby, równoczesnego dozowania leków są dobierane indywidualnie.
Nasilenie leku Atarax obserwowane przez alkohol.
Uniknięcia jednoczesnego stosowania z lekami, należących do grupy inhibitorów MAO oraz leków antycholinergicznych. Atarax zmniejsza efekt presyjne adrenaliny i przeciwdrgawkowe działalności fenytoina, który ogranicza blokerów cholinesterazy i betahistyny.

Z jednoczesne stosowanie cymetydyny zwiększa stężenie w osoczu i hydroksyzyny zmniejsza stężenie metabolitów.
Atarax naruszenie metabolizmu leków, które są substratami dla urydyna glukuronylo difosforanowej i.
atarax flashback
atarax fass
atarax for anxiety
atarax fiyatı
atarax fiyat
atarax for sleep
atarax for itching
atarax generic
atarax get high
atarax get you high
atarax galinos
atarax gyógyszer
atarax grossesse
atarax groggy
atarax generic cost
atarax green pill
atarax gsk
atarax hydroxyzini hydrochloridum
atarax hyperreal
atarax hydroksyzyna forum
atarax high

Przedawkowanie:
W wyniku przedawkowania wzrasta antycholinergiczne działania, zmiany OUN w postaci ucisku lub paradoksalnego stymulacji.
Znaczący przedawkowanie narkotyków objawia się występowaniem nudności, wymioty, zwiększenie częstości akcji serca i temperatury ciała, zwiększona senność, zaburzenia odruchów źrenicznymi, drżenia, halucynacje, zaburzenia świadomości, depresja oddechowa, tonik i drgawki kloniczne, obniżenie ciśnienia krwi, rozwoju zaburzeń rytmu serca.
Być może rozwój sercowo upadku lub śpiączki.

W przypadku wystąpienia objawów przedawkowania należy przeprowadzić natychmiastowe płukanie żołądka, sztuczne wywoływania wymiotów. Dla efektu sprężarki noradrenaliny lub zalecił metaramenola termin. Po ciężkich objawów przedawkowania należy przeprowadzić badania na obecność alkoholu lub innych preparatów medycznych. Wyznaczony jako terapia objawowa tlenoterapii, nalokson, tiaminę i glukozy.
W ciężkie, zagrażające życiu działania antycholinergiczne zaleca wprowadzenie dawki terapeutycznej fizostygmina. Chociaż stosowanie fizostygminy cyklicznych leków przeciwdepresyjnych możliwą zatrzymania krążenia. Physostigmine nie jest stosowany w obecności niemiarowości zatokowej.
Specyficzne antidotum, nie jest znany. Powołanie hemodializy i hemoperfuzja nie są skuteczne
atarax hidroxizina
atarax hap
atarax hinta
atarax hapı
atarax hidroxizina para que sirve
atarax hidroxizina 10 mg
atarax interakcje
atarax i alkohol
atarax in pregnancy
atarax in dogs
atarax insomnia dosage
atarax ilaç
atarax infarmed
atarax injectable
atarax iv
atarax indicazioni
atarax jak dlugo mozna stosowac
atarax jak długo stosować

Forma:
Lek jest dostępny w postaci tabletki, powlekane bieli powłoki ocenia się w bok. Tabletki są pakowane 25 szt. blister i kartony.


Warunki przechowywania:
Lek zaleca się, aby zapisać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni Celsjusza. Okres trwałości leku wynosi nie więcej niż 5 lat.


Synonimy:
Hydroksyzyny.


Składniki:
Jedna tabletka zawiera 0,025 g hydroksyzyny Atarax i substancje pomocnicze: monohydrat laktozy, celuloza mikrokrystaliczna, koloidalny ditlenek krzemu, stearynian magnezu, ditlenek tytanu, makrogol i hydroksypropylometylocelulozę.
atarax jak długo działa
atarax jak działa
atarax jak stosowac
atarax jasło
atarax jarabe 2mg/ml
atarax jarabe
atarax ja alkoholi
atarax jarabe dosis
atarax kupie
atarax klonopin interaction
atarax kullananlar
atarax kilo aldırırmı
atarax kullanımı
atarax köpa
atarax kilo yaparmı
atarax kullanan
atarax kullananların yorumları
atarax kullanıcı yorumları
atarax lek
atarax lek cena
atarax lek psychotropowy
atarax lek na sen
atarax leki
atarax lek bez recepty
atarax league of legends

Dodatki:
Należy zachować ostrożność w stosowaniu leku, jeśli pacjent drgawkowe reakcji historii. Ze względu na dużą wrażliwość jest szczególnie prawdziwe w przypadku pacjentów pediatrycznych.
W związku z występowaniem działań leku przeciwcholinergicznego, należy zachować ostrożność, gdy diagnozuje jaskra, zaburzenia w oddawaniu moczu, zaparcia, otępienie i myasthenia gravis.
Podczas leku Atarax niezbędne jest wyłączenie stosowania alkoholu lub narkotyków o działaniu uspokajającym.
W razie potrzeby, z jednoczesnym odbiorem tłumiących Atarax pracy TSNM, dawki podlega korekcji.

Należy zachować ostrożność w powoływaniu pacjentów, którzy mają predyspozycje do rozwoju zaburzeń rytmu serca, przyjmowanie leków antyarytmicznych.
Leczenie pacjentów w podeszłym wieku należy rozpocząć od stosowania połowę dawki terapeutycznej. W obecności zakłóceń, niewydolność wątroby i nerek dawkę należy zmniejszyć.
Jeśli pacjent wymaga badania kutas, stosowanie leku na dwa lub trzy dni przed powinno zostać zawieszone.
Gidroksazin wpływa uwagi i psychomotoryczną szybkość reakcji, dlatego podczas stosowania leku nie można prowadzić pojazdów ani obsługiwać z dokładnych mechanizmów.
atarax lethal dose
atarax lek nasenny
atarax lek ulotka
atarax medicine
atarax maximum dose
atarax medicament
atarax mims
atarax medscape
atarax medicamento
atarax medicine side effects
atarax medication
atarax medicine used for
atarax mechanism of action
atarax na sen
atarax na recepte
atarax nerwica
atarax na uspokojenie
atarax na nerwy
atarax na ospe
atarax na co
atarax nerwica lękowa
atarax na nerwice
atarax na alergie
atarax opinie
atarax olsztyn
atarax ospa
atarax odpowiedniki
atarax olsztyn godziny otwarcia
atarax overdose
atarax overdose symptoms
atarax overdose amount
atarax or xanax
atarax olsztyn godziny przyjęć
atarax pytanie o skutki uboczne forum
atarax psychotrop
atarax przychodnia olsztyn
atarax pregnancy
atarax price
atarax prescription
atarax para niños
atarax pour dormir
atarax para que sirve
atarax posologie
atarax que es
atarax qt prolongation
atarax quand prendre
atarax qu est ce que c est
atarax qt long
atarax quand le prendre
atarax q es
atarax quoi sert
atarax qt
atarax para que sirve
atarax recepta
atarax reviews
atarax refundacja
atarax rupture de stock
atarax receptfritt
atarax recreational
atarax rus
atarax recreational use
atarax reçetesiz
atarax reçetesiz satılır mı
atarax syrop
atarax syrop dawkowanie
atarax syrop cena
atarax sprzedam
atarax syrop dla dzieci
atarax skutki uboczne
atarax syrop bez recepty
atarax syrop dzieci
atarax syrop dla dzieci opinie
atarax syrop dla dzieci dawkowanie
atarax tabletki
atarax tablets
atarax tycie
atarax tabletki powlekane 10 mg
atarax tabletki dawkowanie
atarax tabletki ulotka
atarax tabletki powlekane
atarax tabletki cena
atarax tabletki opinie
atarax tabl
atarax ulotka
atarax uzależnia
atarax uzależnienie
atarax ulotka syrop
atarax uses

Kontakt