Kupić Avana (Avanafil)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avana (Generic Stendra ) jest najnowszym lekarstwem w leczeniu męskiej seksualnej osłabienie . Lek ten został zatwierdzony przez do leczenia zaburzeń erekcji 27 kwietnia 2012 roku. Jego aktywny składnik jest Avanafil które jest obecnie najbardziej skuteczne leki na impotencję .
 
Były tylko 3 leki do leczenia zaburzeń erekcji , które zostały zatwierdzone przez FDA , zanim . Nie było nic nowego na rynku od dłuższego czasu , arozwój Avana sięunikalny, nowoczesny osiągnięcia w medycynie.
 
Avanafil nie różni się od poprzednich poprzez mechanizm działania farmakologicznego . Ten należący do grupy z wysokiej selektywnych inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 . W wyniku hamowania tego enzymu z ciał jamistych prącia rozpocząć produkcję bardziej tlenek azotu , który dostarcza relaksujące działanie na mięśnie gładkie penisa i rozszerzają się tętnic. Relaksujący efekt powoduje wzrost przepływu krwi do ciał jamistych , w wyniku któregoczłowiek ma silną erekcję. Zgodnie z danymi z badań klinicznych lek ten jest najbardziej high- selektywny środek odzyskania silnej erekcji. Człowiek powinien mieć 15 minut , by poczuć początek efektu i rozpocząć współżycie seksualne.
 
Pomimo dużej prędkości działania początku środek ten nie różni się o dużej długości. Przeciętnieczas trwania skutków jest utrzymywana w ciągu 6-7 godzin . Ale nie jest to minus , ponieważzbyt długie działanie farmakologiczne powoduje więcej skutków ubocznych.
 
W toku licznych badań klinicznych główne zalety tego leku stwierdzono : wysoką prędkość wystąpienia efektu i całkowite bezpieczeństwo u mężczyzn w każdym wieku .
 
Jeśli zdecydowałeś się zamienić zwykłe środki do leczenia zaburzeń erekcji oraz oszacować efektywność Avana ( Generic Stendra ) , konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem . W praktycznej pracy, lek ten jest mało znane dotychczas , a zatemschemat dawkowania i stosowania powinny być określone każdego pacjenta . Po bardziej szczegółowe badania tego leku będzie można brać ten lek bez pomocy , ponieważdoświadczenia z użytkowania będzie wielki.
 
W przeciwieństwie do innych leków na zaburzenia erekcji tabletek Avana leczenia może być podjęta za dwa pre dzień przerwy przez około 12 godzin . Teraz będziesz mógł uprawiać seks częściej.
 
- Jest zalecane , aby z leku w średniej dawce 100 mg .
 
- W przypadku braku efektu lub montażu niewystarczająco silnydawkę można zwiększyć do 200 mg , ale nie wcześniej niż w ciągu jednego dnia po zastosowaniu ostatniej tabletki .
 
- Jeśli masz niewielkie działania niepożądane podczas przyjmowania 100 mg , uzasadnione jest , aby zmniejszyć dawkę dwa razy do 50 mg Avana i ocena wpływu minimalnej dawki dziennej .
 
- Konieczne jest przyjmowanie tabletki 10-15 minut przed intymnością . Lek rozpuszcza się z tą samą prędkością , jeśli przyjmowanie tabletek na czczo lub po spożyciu środków spożywczych zawierających tłuszcze .
 
-Trochę alkoholu nie ma wpływu na działanie leku i nie powoduje skutków ubocznych . Ale nie nadużywać alkoholu , ponieważ może to mieć wpływ na erekcję.
 
Środki ostrożności.
 
- Jeśliczłowiek ma poważnych chorób naczyniowych , niewydolność serca, ostre zaburzenia czynności wątroby lub nerek , zwiększonym ciśnieniem wewnątrzgałkowym lub chorób krwi , konieczne jest, aby zobaczyć z lekarzem , aby uzyskać indywidualne zalecenia.
 
- W przypadku fizycznych schorzeń penisa nie zaleca się przyjmowania leku , ponieważsilny wzrost erekcji może powodować bolesne doznania .
 
- Mężczyźni w wieku poniżej 18 lat jest przeciwwskazane stosowanie środka zaradczego
 
- Najczęstsze działania niepożądane to: bóle głowy , uderzenia gorąca , i zaduch w nosie.

Kontakt